Ons team

 

Christel Koperberg

onderwijsbegeleider orthopedagoog-generalist

c.koperberg@educonnect.nu


Jelleke Kerkhof

onderwijsbegeleider orthopedagoog-generalist

j.kerkhof@educonnect.nu                                                  


Kirstin Frieswijk

coördinator Educonnect onderwijsbegeleider orthopedagoog

k.frieswijk@educonnect.nu                                                


Trudy Bulthuis

onderwijsbegeleider coach / beeldcoach

t.bulthuis@educonnect.nu                   


Willy Meijer

onderwijsbegeleider trainer / speltherapeut

w.meijer@educonnect.nu                                                                   


Marjolein Engberts

onderwijsbegeleider / orthopedagoog-generalist

m.engberts@educonnect.nu                                   


Elisabeth Etber

onderwijsbegeleider / orthopedagoog

 e.etber@educonnect.nu                                      


Elske Hogendoorn

onderwijsbegeleider / orthopedagoog

e.hogendoorn@educonnect.nu